« powrót 

SHIRES puzon tenorowy TB Joseph Alessi

3072

Cena: 28500.00 PLN

● dwuczęściowa, ręcznie kuta, specjalnie wyżarzana, lekka czara dźwiękowa z mosiądzu yellow brass, o profilu „TI” i średnicy 8,5” (21,6 cm), z tradycyjnie lutowanym szwem
● kwartwentyl obrotowy S.E.Shires Alessi, z krąglikiem gold brass i kapslem z brązu
● główny krąglik strojeniowy TGF: gold brass, rurki wykonane w technologii ciągnionej z kołnierzami
● suwak TWIA o menzurze 0,547” (13,89 mm)
● 3 wymienne rurki ustnikowe yellow brass do wyboru
● czara grawerowana: S.E.Shires Joseph Alessi Model
● w komplecie oryginalny futerał S.E.Shires, ustnik i zestaw smarów 

Puzon tenorowy z kwartwentylem obrotowym Joseph Alessi Artist Model TBALESSI
Puzon Joseph Alessi Artist Model jest rezultatem najbardziej zaawansowanych eksperymentów. Rewolucyjna kombinacja zastosowanych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych tego instrumentu uosabia doskonałą równowagę barwy dźwięku, rezonansu i sprawności gry. Dwuczęściowa, lekka czara dźwiękowa z mosiądzu yellow brass pozwala na skuteczną, pozbawioną wysiłku grę w każdym składzie orkiestrowym, zachowując jednocześnie bogate spektrum dźwięku, który pozostaje spójny przy najbardziej ekstremalnych wymaganiach repertuaru.
Sekcja kwartwentyla wykonana z mosiądzu gold brass wraz z nowo zaprojektowanym wentylem obrotowym o precyzyjnym i stabilnym działaniu, zapewnia głęboki, soczysty dźwięk w dolnym rejestrze. Kombinacja różnych stopów zastosowana w suwaku modelu Alessi, zapewnia nie tylko jego doskonałą pracę, ale także umożliwia elastyczność w zmianie stylu gry. To znakomite połączenie oferuje najwyższą wszechstronność dla każdego muzyka, który pragnie wyjątkowego instrumentu.