« powrót 

SHIRES puzon tenorowy model TBMDP10th Michael Davis Plus

3078

Cena: 21600.01 PLN

 Czara MD+: 7,75-calowy, dwuczęściowa, ręcznie kłuta czara MD custom taper z lekkiego żółtego mosiądzu z tradycyjnie lutowanymi szwami i lutowaną stopką.

    SY1.5 krąglik strojeniowy: żółty mosiądz

    T08MD suwak: .508 cala, lekkie niklowe srebro, żółty mosiężny crook

    T08+1.5 Leadpipe z żółtego mosiądzu

    Grawerowanie czary: S.E. Shires Michael Davis model custom
    W zestawie futerał na puzon tenorowy S.E. Shires, ustnik i zestaw do pielęgnacji

-
+

Puzon Michael Davis+ powstał w wyniku ścisłej współpracy wirtuoza Michaela Davisa z rzemieślnikami z S.E. Shires w odpowiedzi na zapotrzebowanie na coś nieco większego niż oryginalny puzon Michael Davis.

Powstały instrument dzieli z oryginałem wiele specyficznych elementów konstrukcyjnych, których nie znajdziemy w innych puzonach S.E. Shires z serii Custom. Instrument o wyjątkowej wszechstronności, Michael Davis + łączy ciepło i okrągłość dźwięku z doskonałym rdzeniem i skwierczeniem, co czyni go idealnym puzonem do każdej sytuacji wykonawczej.

Lekka niklowo-srebrna konstrukcja handslide oferuje czyste, precyzyjne artykulacje. Wykonany na zamówienie 7,75-calowa czara z żółtego mosiądzu zachowuje klarowny, czysty dźwięk z mocnym fundamentem i utrzymuje bardzo spójną barwę dźwięku i strukturę overtone w całym zakresie dynamiki. Łączy się to z łatwością gry i projekcją, z której słyną instrumenty S.E. Shires. Reagujący i zwinny, model puzonu Michael Davis + jest w domu w każdym środowisku jazzowym i komercyjnym.